• +48 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JAK GRAĆ ŻEBY WYGRAĆ?

POZNAJCIE ZASADY GRY!

UWAGA! ZANIM POZNASZ ZASADY GRY PRZECZYTAJ OGÓLNE INFORMACJE CZYM JEST EKSPEDYCJA EXPRESS
flaga.png

CEL GRY:

Celem uczestników Ekspedycji Express jest zdobycie jak największej ilości gotówki. Gra jest wieloetapowa. Każdy z etapów zakończony jest podsumowaniem, w którym otrzymujecie pieniądze za wykonane zadania jak i zdobyte miejsce na mecie. Kolejność w jakiej pojawiacie się w finale danego etapu przekłada się na ilość ekspedycyjnej gotówki jaką możecie zdobyć. A to z kolei przybliża do głównej wygranej. 
8 GODZIN GRY
DRUŻYNA 2-4 OSÓB
MAX 10 DRUŻYN
PONAD 50 ZADAŃ
3 RÓŻNE ETAPY GRY
NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW

POZNAJ ELEMENTY GRY

GOTÓWKA

W grze obowiązuje Ekspedycyjna waluta, której nie znajdziecie w żadnych kantorach więc by zdobyć jej najwięcej i wygrać cenne nagrody musicie dobrze obrać taktykę gry i wykonać jak najwięcej zadań.

Dostępne nominały: 10 PLN, 50 PLN, 100 PLN i 200 PLN. Pamiętajcie, że nie wolno przekazywać gotówki innym drużynom. 

kasa.png
phone.png

TELEFON I APLIKACJE

Aby gra była uczciwa, przed jej rozpoczęciem, zostawicie swoje telefony komórkowe lub oddacie nam je w depozyt. Podczas finałów poszczególnych etapów będziecie mieli możliwość z nich skorzystać. W zamian każda drużyna otrzyma od nas jeden telefon.

Będzie on rejestrował przebieg Waszej gry, a wbudowane aplikacje pomogą Wam w rozwiązaniu zagadek, odnalezieniu kolejnych celów i misji specjalnych. Uwaga !!! Potrzebna będzie duża rozwaga i odpowiedzialność w ich korzystaniu. Naładowane baterie muszą starczyć aż do finału gry.

ZADANIA

Podczas gry znajdziecie przygotowane dla was QR kody z zakodowanymi na nich zadaniami oraz wskazówkami. Prócz nich na terenie gry mogą pojawić się metalowe tabliczki oraz namalowane pomarańczowe kody do aplikacji. 
Pamiętajcie, że żadnego z tych elementów nie wolno zasłaniać, niszczyć czy zabierać chyba, że znajduje się na nich informacja mówiąca inaczej.
qrkod.png
czarna-flaga-40962955.png

CZARNY SZKODNIK

Jest to przedmiot, który będzie utrudniał i wprowadzał fun podczas całej gry. Jeśli będziecie w jego posiadaniu Waszym celem będzie jak najszybciej przekazać go innej drużynie. Ta, która dobiegnie do finału ze szkodnikiem straci 300 PLN. 

Szkodnika nie wolno:
  • przekazywać drużynie od której się go otrzymało
  • przekazywać w obszarze 50m od finału kolejnego etapu
  • wyrzucać lub nie przyjmować od innej drużyny

KARTY AKCJI

Gdy już będziecie odczuwać skutki rywalizacji otrzymacie szansę odegrania się na innej drużynie za pomocą kart specjalnych. Można je zdobyć w każdym etapie gry podczas zadań, gier dodatkowych czy kupić w sklepiku ekspedycji. By użyć karty musicie ją wręczyć przeciwnej drużynie, a następnie przedrzeć na pół by drużyna nie mogła użyć jej ponownie. W grze wyróżniamy trzy karty:

Poznaj 10 zasad, których nie wolno łamać.

By wszyscy mieli równe szanse a gra była prawdziwą rywalizacją. Zabronione jest:
Niszczenie, zrywanie, zakrywanie QR kodów, tabliczek z zadaniami, skrytek i oznaczeń drogi.
Zabieranie podstawowych elementów plecaka innym drużynom.
Niszczenie i niewłaściwe korzystanie z elementów wyposażenia.
Zabieranie własnego wyposażenia.
Oddalanie się od swojej drużyny na więcej niż 10 metrów.
Ignorowanie poleceń organizatora.
Korzystanie z własnych telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych.
Oddawanie pieniędzy innym drużynom.
Pomijanie zadań obowiązkowych.
Pozostawianie zdobytych elementów gry, wyrzucanie kartek, map i zadań.
tlo-gory.png