• +48 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

20 października 2018 (sobota)

Poprzedni

3 listopada 2018 (sobota)

Ekspedycja Express - Weekend Challenge 26-28 października 2018

Szczegóły


Jeśli jeszcze nie brałeś udziału w Ekspedycji Express to kliknij tutaj  i przeczytaj czym jest nasza gra!


Ekspedycja Express Weekend Challenge to specjalna edycja naszej gry, w której weźmie udział maksymalnie 30 drużyn dwu osobowych. Jest to gra, w której można przeżyć niezapomnianą przygodę rywalizując z innymi przez cały weekend! Gra rozpocznie się w piątek około godziny 19:00 a zakończy w niedzielę około 17:00. Podczas tych 3 dni na naszych graczy będą czekać niecodzienne zadania, duża dawka adrenaliny, wspaniali ludzie tworzący niesamowity klimat i czas na integrację z innymi. Sprawdzimy tym razem Waszą kreatywność, umiejętność kooperowania z innymi drużynami i podejmowania trudnych decyzji. Nie zabraknie również zadań fizycznych, na myślenie jak i tych o podwyższonym ryzyku. Standardowo na początku gry będziecie zobowiązani pozostawić swoje telefony komórkowe i sprzęt. Wszystko dostaniecie od nas tak aby gra była maksymalnie uczciwa. Nie musicie również martwić się o nocleg. Wszystko to jest zapewnione w cenie!


Gdzie rozpocznie się gra?


Start rozpoczyna się o piątek około godziny 19:00 nad zalewem Sulistrowickim oddalonym ok. 30 km od Wrocławia. Tam czekać będą na naszych graczy noclegi i to właśnie w tym miejscu rozpocznie się cała gra. Na wszystkich graczy będziemy czekać max do godziny 20:00.


Gdzie zakończy się gra?


Miejsce finału gry jest tajemnicą jednak możemy zdradzić, że cała rywalizacja odbywać się w obrębie w promieniu 10 km od góry Ślęża. Na koniec gry gwarantujemy transport na miejsce gdzie zostały pozostawione rzeczy w domkach czy samochód.


Czy gra będzie trwać cały czas? Będzie czas na odpoczynek?


Dopóki nie wybije 17:00 w niedzielę to musisz pamiętać, że gra toczy się cały czas jednak zależy nam na integracji między graczami dlatego każdego dnia wieczorem planujemy dodatkowe atrakcje, ognisko i rywalizacje między drużynowe dla chętnych osób. To będzie ten moment, kiedy można usiąść i porozmawiać z innymi graczami o tym co Wam się przydarzyło lub po prostu nawiązać nowe znajomości. 


Jak wygląda kwestia noclegów? Ilu osobowe są pokoje?


Noclegi są wliczone w cenę. Do dyspozycji naszych graczy mamy pokoje dwu osobowe i domki o różnym standardzie. O to jaki nocleg otrzymacie będziecie rywalizować podczas pierwszych konkurencji – w tej grze, nie ma nic za darmo.


Czy otrzymam sprzęt na czas gry?


Tak. Każda osoba biorąca udział w grze musi pozostawić swój telefon komórkowy w depozycie, w domku lub w samochodzie. Nie chcemy jednak aby nie było z Wami kontaktu dlatego otrzymacie specjalne ekspedycyjne telefony, które mają wbudowane specjalne aplikacje ale też dają Wam możliwość kontaktu z nami w skrajnych sytuacjach. Telefony mają również nadajniki GPS, dzięki czemu będziemy mieć Was cały czas na oku tak aby gra była maksymalnie bezpieczna i uczciwa.


Oprócz telefonów, każda drużyna otrzyma plecak z niezbędnym sprzętem (apteczki, latarki, latarki UV, liny, mapy itp.). Dodatkowe rzeczy będzie można zdobyć lub wygrać podczas całego trwania gry.


Nie mam samochodu - jak mogę dotrzeć na miejsce startu?


Co około 40 minut z Wrocławia jedzie autobus to miasta Sobótka, które znajduje się obok Zalewu Sulistrowickiego. Daj znam wcześniej informację a odbierzemy Cie z dworca i przywieziemy na miejsce. :)


SPRZEDANE: 70% MIEJSC  POZOSTAŁO: 30% MIEJSC


Im szybciej kupisz tym taniej!


Od 1 - 7 października - 319 zł/os


Od 8 - 15 paźziernika - 349 zł/os


Od 15 - 21 października - 379 zł/os

Normalna cena: 379,00 zł

Special Price 319,00 zł

Wolne miejsca: Dostępne (ostatnie drużyny)

Normalna cena: 379,00 zł

Special Price 319,00 zł