• +48 509270065
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Ekspedycja Express 24 Czerwca 2018 (niedziela)

Poprzedni

Ekspedycja Express 21 Lipca 2018 (sobota)

Ekspedycja Express misja Europa

Szczegóły

To pierwsza tego typu gra w Europie i jest dostępna dla każdego kto chce przeżyć niezapomnianą przygodę! Już 30 czerwca 2018 z Wrocławia wyruszy aż 100 drużyn 2 -osobowych, które udadzą się w podróż swojego życia. Przez 7 dni będą przemierzać autostopem 5 państw i wykonywać niezwykłe zadania. Znajdą się w ciekawych miejscach, poznają wielu wspaniałych ludzi, miejscowe tradycje, szokujące zwyczaje i świat wielkich kontrastów, których dotąd nie znali. Zjazd 350 metrów w dół, pieczenie chleba, odnalezienie złotego jajka w kurniku pełnym 40 tysięcy kur. To tylko kilka przykładowych zadań, które mogą się pojawić. Zamki, kopalnie, gigantyczne fabryki, zapierające dech w piersiach cuda natury - w takich miejscach na pewno się znajdziecie. W sumie do wykonania będzie ponad 50 zadań w prawie 20 miejscach, do których będziecie mogli dotrzeć autostopem. Łącznie do pokonania będzie ponad 1000 km. Za każde wykonane zadanie, dotarcie do finału danego dnia otrzymacie od nas ekspedycyjną gotówkę.


Drużyna, która po 7 dniach uzyska jej najwięcej wygrywa nagrody główne! Codziennie dla wszystkich graczy do wygrania czekają wygodne hotele, masaże, nagrody rzeczowe i wiele innych.WSZYSTKIE INFORMACJE ORAZ BILETY DOSTĘPNE SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE

Wolne miejsca: Brak wolnych miejsc

998,00 zł za całą drużynę.