• +48 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poznaj nas zanim zaczniesz grę!

Jesteśmy grupą ludzi, która posiada różne doświadczenie życiowe zdobyte w ekstremalnie odległych branżach. Łączy nas pasja, zapał i profesjonalizm. Tworząc Ekspedycję chcemy dać Wam dobrą zabawę, niecodzienne przeżycia i okazję do spędzenia wolnego czasu w niezwykły sposób. Specjalnie dla Was szukamy niedostępnych na codzień miejsc, wymyślamy coraz ciekawsze zadania. Chcemy i bardzo zależy nam na tym abyście mogli poczuć się jak w popularnych programach telewizyjnych. Dlatego powstał projekt Ekspedycji Ekspress, w którym możecie wziąć udział już teraz. Bez żadnych castingów i umów. Chcesz się sprawdzić? To nie czekaj. Możemy zacząć przygodę w najbliższy weekend.
Tomek
TomekTwórca scenariusza i nowych zadań
Tomek
TomekTwórca scenariusza i nowych zadań
Przez 7 lat prowadził firmę IT. Pewnego dnia uznał, że siedzenie przed komputerem to nuda i czas zmienić coś w swoim życiu. Pomysłodawca Ekspedycji Express. Człowiek pełen pasji i kreatywności. Wymyśla niecodzienne zadania, które czekają na ekspedycjach. Prywatne lubi sporty ekstremalne i niecodzienne przeżycia.

Tomasz
TomaszTwórca ekspedycyjnych aplikacji
Tomasz
TomaszTwórca ekspedycyjnych aplikacji
Tomek z pasji jest programistą. To on wymyśla wszystkie nowe aplikacje i zadania związane z elektroniką. Na pewno jego apki poznacie podczas swojej Ekspedycji Express. Prywatnie pozytywnie nastawiony człowiek. Uwielbia trudne zadania w grze.

Adrian
AdrianOrganizator imprez i życzeń specjalnych
Adrian
AdrianOrganizator imprez i życzeń specjalnych
Człowiek pełen wewnętrznego spokoju. Tworzy elementy do zadań ekspedycyjnych. To z nim kontaktują się wszyscy, którzy mają specjalne życzenia i misje na pozór nie wykonalne. Na co dzień ojciec dwójki dzieci, mąż żony i członek Old Boxing Club’u.

Manu
ManuManu to manu
Manu
ManuManu to manu
Dla znajomych — Manu. Frontendowiec z wyboru, zafascynowany nowymi technologiami miłośnik terrarystyki. Wolny czas poświęca sportom ekstremalnym przemierzając okolice Wrocławia na longboardzie. Fan mocnego brzmienia, który na co dzień opiekuje się swoją pasieką. Od czasu do czasu lubi spojrzeć na świat z góry latając dronem.

Karolina
KarolinaGrafik i projektant elementów zadań
Karolina
KarolinaGrafik i projektant elementów zadań
Dziewczyna o tysiącu pasji. Wielbicielka fotografii, rolek i longboardu. Właścicielka Amareny, psa rasy welsh corgi cardigan, od 6 lat prowadzi domową hodowlę afrykańskich jeży pigmejskich Pigmejeżki. U nas poskramiacz dzikich karaczanów, pomysłodawca wielu łamigłówek oraz naczelny twórca Ekspedycyjnej szaty graficznej. Gdy podczas gry będziecie mieli problem by znaleźć kolejne ukryte zadanie - wiedzcie, że to jej sprawka.

CHCESZ POZNAĆ NAS NA ŻYWO?

tlo-gory.png