• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EKSPEDYCJA EXPRESS MISJA AZJA

1 LUTY - 9 LUTY 2020
9 dni gry w Tajlandii
Tajlandia
Start gry w Bangkoku
100 OSÓB
Drużyny 2 osobowe

Jeśli oglądałeś program telewizyjny Azja Express to wiesz co Cie może czekać! W tej edycji wybierzemy się w tajemnicze zakątki popularnego regionu Azji jakim jest Tajlandia. Podróżować będziecie w drużynach dwu osobowych mając do dyspozycji swoje telefony. Będziemy przemierzać ciekawe, czasem mniej znane i trudno dostępne miejsca. Dzięki nim poznacie kulturę tajską i przekonacie się jak można sobie radzić w cudownych miejscach. Dzięki tej podróży odkryjecie na co Was stać i przekonacie się, że Ekspedycja Express Misja Azja to podróż nie tylko turystyczna ale i duchowa. Codzienne próby charakteru, szansa na przełamanie barier językowych a przy tym wszystkim gwarancja dobrej zabawy.

Zadania będą nietuzinkowe i niespotykane dotąd w poprzednich edycjach, częste zwroty akcji spowodują że nie będzie czasu na nudę a sama gra stanie się mega ciekawa oraz odkrywcza. Gotowałeś kiedyś Pad Thai? A może wiesz w jakim rejonie można znaleźć najgorszy owoc świata? Jeśli nie to u nas będziesz miał szansę wszystkiego spróbować!

TAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA WASZA PRZYGODA

Każdego dnia cel jest jeden – dotrzeć na finał dnia możliwie najszybciej. Za to będziecie otrzymywać ekspedycyjną gotówkę, której musicie podczas całej przygody zdobyć jak najwięcej. Każdy poranek rozpoczyna się od wiadomości SMS-owej. Wiadomość dociera o różnych godzinach i jedyne co wiecie to to, że może przyjść w dowolnym momencie. Zazwyczaj pierwszy sms to informacja gdzie macie dotrzeć stopem aby dowiedzieć się jakie zadania czekają Was tego dnia. Drużyny będą oddalone od siebie o nawet 50 km więc złapanie bezpłatnego transportu nie powinno być dużym problemem. Podczas podróży poznacie zapewne fantastycznych ludzi i wiele ciekawych historii. Zadania, które będziecie musieli wykonać będą przeróżne. Sprawdzimy waszą kreatywność, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, przełamywanie barier, wiedzę ogólną, spostrzegawczość, zdolności manualne, umysłowe i fizyczne i wiele innych. Na pewno będziemy przy okazji poznawać lokalne tradycje, kulturę i odwiedzać ciekawe miejsca.

Po dotarciu do miejsca finałowego danego dnia, macie czas by znaleźć miejsce na rozbicie namiotu, odpocząć, na spokojnie zjeść czy też odjechać nieco dalej od pozostałych drużyn, teoretycznie zwiększając swoje szanse. Jednak należy pamiętać, że nigdy nie znacie miejsca kolejnego zadania. To zawsze jest objęte ścisłą tajemnicą scenariusza i oprócz kilku osób, nikt nie wie gdzie będziecie następnego dnia ani gdzie gra zostanie zakończona.

Jeśli nie uda Ci się dotrzeć na finał dnia lub nie wykonać zadania obowiązkowego to nic straconego. Zawsze możesz zrobić sobie kilkugodzinną czy nawet jednodniową przerwę i czekać na poranną wiadomość SMS o nowym miejscu, do którego należy dotrzeć. Nikt podczas gry nie odpada.

Po kilku dniach rywalizacji, kiedy marzeniem będzie prysznic, hamak i zimne piwo nadejdzie SMS z miejscem finału całej gry. To właśnie tam będzie można zdjąć z siebie ciężki plecak, pokąpać, odpocząć i zrelaksować się. W tym miejscu podsumowujemy całą grę, zliczamy uzyskaną ekspedycyjną gotówkę i organizujemy wielki finał z atrakcjami dla wszystkich uczestników, w którym poznajemy zwycięzców!

Ta przygoda to sposób na poznanie siebie ale i na poznanie nowych ludzi, z którymi znajomość będzie trwała latami. To gra, w której zwiedzisz dużo więcej niż w trakcie wycieczki z biura podróży. To Ekspedycja Express, której nigdy nie zapomnisz.
asia03.jpg
asia04.jpg
asia09.jpg

ZOBACZ PRZYKŁADOWE ZADANIE

asia07.jpg
asia06.jpg
Uczestnicy o 9:00 otrzymają wiadomość SMS, że mają się udać do miejscowości położonej od nich 40 km dalej. Po dotarciu na miejsce muszą odnaleźć flagę Ekspedycji Express przy której czeka organizator z zadaniem. Każda drużyna otrzymujekopertę i napisane w języku Tajskim zadanie, które w wolnym tłumaczeniu brzmi:

"Musicie podczas odpływu na pobliskiej plaży zebrać 2 kg krabów i dotrzeć z nimi na pobliski targ wodny aby je sprzedać". 

Uczestnicy po dotarciu na tag muszą wsiąć w łódkę i odnaleźć skup. Skupy krabów będą oznaczone flagą Ekspedycji Express a Tajowie będą negocjować z Wami cenę. Każde uzyskane 10 THB to 1000 Ekspedycjnej Gotówki więc warto się wcześniej zapoznać z cenami za KG kraba danego dnia. 

Po wykonaniu zadania uczestnicy ruszają w dalszą podróż udając się do miejscowości położonej o 70 KM dalej. Tam czeka na nich 10 zadań rozmieszczonych, w różnych miejscach. Wynikiem każdego zadania jest cyfra. Ciąg 10 poprawnie ułożonych cyfr da numer telefonu pod, który należy zadzwonić. Jeśli drużyna dodzwoni się na poprawny numer usłyszy gdzie znajduje się miejsce finału tego dnia.

JUŻ NIEBAWEM URUCHOMIMY SPECJALNĄ STRONĘ, NA KTÓREJ ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE "MISJI AZJA".

CHCESZ OTRZYMAĆ OD NAS POWIADOMIENIE? WPISZ SIĘ NA LISTĘ. PO URUCHOMIENIU STRONY POINFORMUJEMY CIE O TYM.
tlo-gory.png