• +48 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dowiedz się czym jest Ekspedycja Express

i weź udział w pierwszej w Polsce grze tego typu!

Czym jest Ekspedycja Express?

Ekspedycja Express to gra terenowa, która jest zmodyfikowaną wersją popularnych programów telewizyjnych. Nie są to w żadnym wypadku podchody. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki i statuetki Ekspedycji Express. Gra jest podzielona na 3 różne etapy, w których sprawdzimy Waszą zdolnośc do logicznego myślenia, kombinowania, spostrzegawczości czy podejmowania odpowiednich dezycji w grupie. Wasz Team musi być minimum 2 a maksymalnie 4 osobowy. Pamiętajcie, że śnieg, deszcz, słońce czy bezchmurne niebo nie mają znaczenia dla Waszej ekspedycji. I tak będziecie się świetnie bawić. Po zakupieniu biletu na kilka dni przez rozpoczęciem Waszej przygody otrzymacie pierwsze zadanie i szczegółowe informacje.

Od tego zacznie się Wasza Ekspedycja Express:

Wszyscy spotykamy się w miejscowości Sobótka na Dworcu Autobusowym. Potem przeniesiemy się w inne miejsce gdzie zostaną przedstawione zasady gry. Jeśli chcesz je dobrze poznać wcześniej to znajdziesz je tutaj. Musisz wiedzieć, że aby gra była uczciwa i wszyscy mieli równe szanse na miejscu będziecie musieli pozostawić swoje telefony lub oddać nam je w depozyt. W zamian otrzymacie od nas telefon ze specjalnie wbudowanymi aplikacjami a także w pełni wyposażony plecak w którym znajdują się potrzebne do gry elementy – latarki, latarki UV, pieniądze, kompasy, mapy, apteczka i wiele innych. Pozostałe rzeczy będziecie mogli wygrać, kupić lub zdobyć podczas ekspedycji.

A potem…

Kiedy już kwestie formalno-organizacyjne będą za nami nadejdzie czas aby rozpocząć prawdziwą przygodę życia. Rozpocznie się pierwszy etap gry, w którym będziecie musieli dotrzeć do nieznanego Wam miejsca. Po drodze będą czekały ciekawe zadania, w których wykonaniu inne drużyny nie raz przeszkodzą.
hand-phone.png
wyc.2.jpg

No i się zacznie...

Sprawdzicie swoją orientację w terenie, umiejętność logicznego myślenia, współpracy w grupie, ale również asertywność, spostrzegawczość, zdolność przełamywania własnych barier i lęków, a także… utrudniania gry przeciwnikom.

Spokojnie... nie będzie tarzania w błocie czy skoków do wody. Gra jest stworzona dla każdego, kto ma ochotę przeżyć niezapomnianą przygodę.

Czekają na Was rywalizacja między drużynowa, różnego rodzaju łamigłówki i dziesiątki ciekawych zadań takich jak włamanie do starej fabryki czy też otwarcie podziemnego sejfu. W niektórych zadaniach wykorzystujecie specjalnie napisaną aplikację mobilną zainstalowaną we wcześniej otrzymanych telefonach. Podczas gry odkryjecie swoje drugie oblicze. Zobaczycie też rzeczy niewidoczne gołym okiem.

Pamiętajcie jednak, że duża wytrzymałość i siła fizyczna nie są warunkami wzięcia udziału w ekspedycji! Pomimo szaleńczych wyzwań gra jest w pełni bezpieczna. Nasze GPSy będą śledzić Wasze poczynania a przesymatyczny TEAM Ekspedycji Express zawsze chętnie pomoże jeśli się zgubicie :)

Zobacz jak inni bawili się na Ekspedycji Express:

Wiesz już wszystko i chcesz zagrać?

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na Twoje pytania. Niestety szczegółów scenariusza gry nie możemy Ci ujawnić ale na pewno rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Zadzwoń: 509 695 078

Napisz: lubie@ekspedycjaexpress.plDo zobaczenia na Ekspedycji Express!
tlo-gory.png