• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dowiedz się czym jest Ekspedycja Express

i weź udział w pierwszej w Polsce grze tego typu!

Czym jest Ekspedycja Express?

Ekspedycja Express to gra terenowa, podobna do znanych programów telewizyjnych typu Azja Express/Ameryka Express. Zawsze celem naszej gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. Organizujemy gry jednodniowe (8 godzinne) jak i kilkudniowe. Czasem gramy na terenie kilku miast/miejscowości oddalonych od siebie o kilka km innym razem tworzymy wydarzenie, w którym można poczuć się jak w telewizji i wyruszyć w 7 dniową przygodę po kilku krajach przemierzając ponad 1000 km. Mimo to mianownik naszych gier jest zawsze ten sam: jeździmy stopem, wykonujemy niecodzienne zadania i staramy się pokonać inne drużyny aby zwyciężyć. To od ponad roku tworzy niesamowity klimat naszych gier. Już prawie 4 tysiące osób przeżyło z nami przygodę na swój sposób. 

Jakie są rodzaje Ekspedycji Express?

Ekspedycja Express jednodniowa

To niezwykła przygoda w jeden dzień!
Nasze gry jednodniowe różnią się nieco od kilkudniowych ekspedycji. Podstawową różnicą jest fakt, że to my dostarczamy cały sprzęt (plecaki, latarki, apteczki, latarki UV, mapy i pozostałe wyposażenie) i zabieramy graczom ich telefony komórkowe (można je pozostawić w depozyt lub zastawić w aucie). W zamian dajemy nasze specjalne Ekspedycyjne telefony, które potrafią mocno utrudnić całą zabawę ale też zaskakują i są niezbędnym elementem każdego scenariusza. To dzięki nim dbamy o Twoje bezpieczeństwo, udostępniamy Ci aplikacje niezbędne do wykonania zadania jak i gwarantujemy uczciwą grę dla wszystkich uczestników.

Kolejną rzeczą, która charakteryzuje nasze gry jednodniowe jest miejsce, w którym gramy. Zazwyczaj staramy się aby cała trasa miała ok. 10 km i można było jej część przejechać stopem ale jeśli komuś szczęście nie dopisze to same nogi w zupełności wystarczą.

Jednodniowa Ekspedycja Express to też mniejsza ilość osób biorących udział (max. 50) i drużyny 2, 3 lub 4 osobowe. Zadania zawsze są stworzone by bez względu na ilość osób w Twojej drużynie gra była uczciwa dla wszystkich drużyn.
Wszystkie Ekspedycje Express jednodniowe są zawsze, w tej samej cenie bez względu na miejsce i rodzaj scenariusza.
hand-phone.png
wyc.2.jpg

Ekspedycja Express Weekend Challenge

To zdecydowanie najlepszy pomysł na weekend!
Ten rodzaj gry jest idealny dla osób, które nie mają pomysłu na wolny weekend i chcą przeżyć świetną przygodę nie biorą przy tym wolnego w pracy. Zawsze startujemy w piątki ok. 19:00 i kończymy w niedziele ok. 18:00. Uczestnicy śpią w domkach lub pod namiotami – w zależności od pory roku (szczegóły zawsze znajdziesz w opisie imprezy).

Gra trwa cały czas więc nigdy nie wiesz co Cię czeka i kiedy przyjdzie SMS, z kolejnym zadaniem. Drużyny podczas naszych weekendowych rywalizacji zawsze są 2 osobowe. Podczas całego weekendu przemierzamy od 50-100 km. W tych edycjach pozwalamy, na korzystanie z własnego telefonu komórkowego jednak zabraniamy używania środków płatniczych aby gra była uczciwa.

Ekspedycja Express – Misja Europa/Azja itp

To przygoda, której nigdy nie zapomnisz.
Są to specjalne edycje naszej gry najbardziej zbliżone do programów typu Azja Express. Uczestnicy podróżują stopem pokonując każdego dnia od 100 – 200 km i wykonując niecodzienne zadania, które zaskoczą wielu. Podczas tych edycji staramy się pokazać ciekawe miejsca, lokalne zwyczaje i tradycje tak aby prócz rywalizacji i wyścigu można było pozwiedzać i dowiedzieć się czegoś ciekawego o miejscu, w którym się znajdujemy.

Gra odbywa się zazwyczaj w kilku Państwa i trwa od 7-14 dni (szczegóły w opisie danej imprezy). Każda tego typu gra, kończy się w nieznanym uczestnikom miejscu gdzie na koniec się wszyscy spotykamy, bawimy wspólnie i poznajemy zwycięzców danej edycji. W tego rodzaju grze obowiązkowe jest zabranie smartfona. Pozwalamy również na korzystanie z własnej gotówki podczas wykonywania zadań jednak są one tworzone w taki sposób aby pieniądze, w żaden sposób nie pomagały w zwycięstwie.
natalia.png

Zobacz jak inni bawili się na Ekspedycji Express:

Wiesz już wszystko i chcesz zagrać?

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na Twoje pytania. Niestety szczegółów scenariusza gry nie możemy Ci ujawnić ale na pewno rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Zadzwoń: 509 695 078

Napisz: lubie@ekspedycjaexpress.plDo zobaczenia na Ekspedycji Express!
tlo-gory.png