• +48 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dowiedz się czym jest Ekspedycja Express

i weź udział w pierwszej w Polsce grze tego typu!

Czym jest Ekspedycja Express?
Teraz edycja wiosenna!

Ekspedycja Express to gra terenowa, która jest zmodyfikowaną wersją popularnych programów telewizyjnych. Nie są to w żadnym wypadku podchody. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki i zdobycie nagród. Gra jest podzielona na 4 etapy. Aby zagrać musisz dobrać odpowiednich zawodników do swojej drużyny. Wasz zespół musi być minimum 2 a maksymalnie 4 osobowy. Pamiętajcie, że śnieg, deszcz, słońce czy bezchmurne niebo nie mają znaczenia dla Waszej ekspedycji. I tak będziecie się świetnie bawić. Po zakupieniu biletu otrzymacie pierwsze zadanie i szczegółowe informacje gdzie macie się pojawić w wyznaczonym terminie.
natalia.png

Od tego zacznie się Wasza Ekspedycja Express:

Wszyscy spotykamy się w miejscowości Sobótka na Dworcu Autobusowym gdzie zostaną przedstawione zasady gry. Jeśli chcesz je dobrze poznać wcześniej to znajdziesz je tutaj. Musisz wiedzieć, że aby gra była uczciwa i wszyscy mieli równe szanse na miejscu będziecie musieli pozostawić swoje telefony lub oddać nam je w depozyt. W zamian otrzymacie od nas telefon ze specjalnie wbudowanymi aplikacjami a także w pełni wyposażony plecak w którym znajdują się potrzebne do gry elementy – latarki, latarki UV, pieniądze, kompasy, mapy, apteczka i wiele innych. Pozostałe rzeczy będziecie mogli wygrać, kupić lub zdobyć podczas ekspedycji.

A potem…

Kiedy już kwestie formalno-organizacyjne będą za nami nadejdzie czas aby rozpocząć prawdziwą przygodę życia. Zostaną zawiązane Wam oczy i zostaniecie wywiezieni w nieznane miejsce, a tam rozpocznie się pierwszy etap gry.
hand-phone.png
wyc.2.jpg

No i się zacznie...

Na poszczególnych etapach wykonujecie zadania, podczas których sprawdzicie swoją orientację w terenie, umiejętność logicznego myślenia, współpracy w grupie, ale również asertywność, spostrzegawczość, zdolność przełamywania własnych barier i lęków, a także… utrudniania gry przeciwnikom, by móc ich wyeliminować!.

Czekają na Was rywalizacja między drużynowa, różnego rodzaju łamigłówki i dziesiątki ciekawych zadań takich jak włamanie do starej fabryki czy też otwarcie podziemnego sejfu. Wykorzystujecie przy tym specjalnie napisaną aplikację mobilną zainstalowaną we wcześniej otrzymanych telefonach. Podczas gry woda, natura, ciasne pomieszczenia i ciemność nabiorą dla Was nowego wymiaru. Odkryjecie ich prawdziwe, nieznane Wam dotąd, oblicze. Zobaczycie rzeczy niewidoczne gołym okiem.

Pamiętajcie jednak, że duża wytrzymałość i siła fizyczna nie są warunkami wzięcia udziału w ekspedycji! Pomimo szaleńczych wyzwań gra jest w pełni bezpieczna (my Was widzimy zawsze, a Wy nas niekoniecznie).

Zobacz jak inni bawili się na Ekspedycji Express:

Wiesz już wszystko i chcesz zagrać?

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na Twoje pytania. Niestety szczegółów scenariusza gry nie możemy Ci ujawnić ale na pewno rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Zadzwoń: 509 695 078

Napisz: lubie@ekspedycjaexpress.plDo zobaczenia na Ekspedycji Express!
tlo-gory.png